PROMYŠLENÁ INVESTICE.cz

Aktuality a novinky

Nový obchodní partner - krátko-střednědobé investice - II/2018

Win Win Solutions, a.s.

V Únoru 2018 jsme rozšířili spolupráci s obchodním partnerem Win Win Solutions, který se zabývá poskytováním kapitálu obchodníkům na jejich nákup a prodej, jedná se tedy o investici do reálného obchodu, na jehož realizaci se klient podílí garantovaným měsíčním výnosem 1 % a také jeho průběžnou výplatou.

Chcete vědět o této zajímavé investici více? Domluvte si schůzku a dozvíte se o této investici podrobnosti.

Laboratoře a plantáže OxyTree - IV/2016

Carbon Solutions Global LTD. - OxyProgram/OxyTree

V dubnu jsme navštívili vedení firmy Carbon Solutions Global v Budapešti a společně odcestovali do laboratoře, kde vznkají sazeničky OxyTree, které jsou pak vysazovány na plántáže a dále využívány v průmyslu, k vytápění apod. Zde je tedy uvedena fotogalerie laboratoře a plantáží rychle rostoucích dřevin OxyTree ve Španělsku v okolí Barcelony, které jsme osobně navštívili, abychom věděli, jak tato zvláštní dřevina vzniká, jak roste a jak vypadají tyto stromy po jejich vytěžení a opětovném růstu.

Chcete vědět o OxyTree více? Domluvte si schůzku a dozvíte se o možnostech těchto majetkových investic podrobnosti.

Nový obchodní partner - strategické kovy - I/2016

SMH Schweizerische Metallhandels AG Deutschland

V lednu 2016 jsme rozšířili spolupráci s obchodním partnerem SMH Schweizerische Metallhandels AG Deutschland, který se zabývá obchodováním se strategickými kovy. Jedná se o kovy , které se používají v průmyslu pro různé výrobní technologie - konstrukce a strojírenství, elekronika, solární a energetické technologie apod. Jsou to kovy vzácné, naléhavě potřebné a jejich dostupnost stále klesá. Jedná se např. o Indium, Galium, Hafnium, Wismut, Telur a další kovy, ale také technické kovy jako je "obyčejné" Stříbro. Tyto strategické kovy pak mají díky využití v průmyslu velký potenciál zhodnocení. Vždy se nakupují balíky kovů, nikoliv samotné kovy, pro určitou oblast využití.

Zde je uvedena fotogalerie skladu strategických kovů v bezcelní zóně v Embrachu, kterou jsme osobně navštívili, abychom měli jistotu toho, že investice v těchto hmotných aktivech je bezpečí.

Chcete vědět o strategických kovech více? Domluvte si schůzku a dozvíte se o možnostech těchto majetkových investic podrobnosti.

©Ing. Martin SVOBODA 2015-2019
Poslední aktualizace: 1.1.2019